czwartek, 13 grudnia 2012

Ktoś potrzebuje pomocy.

Pierwszy raz robię coś takiego na blogu. I może to wyjaśni po części powód mojego zniknięcia z życia blogowego. Ale są rzeczy, które poruszają ludzkie serca i sprawiają, że pomagamy innym bezinteresownie.

Gdzieś na południu Polski mieszkają niedaleko siebie dwie dziewczyny. Jedna sześcioletnia, druga nieco starsza, bo ma już dwadzieścia dwa lata, wiele je różni, łączy jedno. WALKA. O każdy dzień, o każdy włos, o życie, o marzenia. Walka z nowotworem.
Jedna z nich jest moją siostrą, a druga to Klaudia Pająk, właściwie moja sąsiadka, mała baletnica, której marzenia zniszczył złośliwy nowotwór, który zajął jej kości. Przeszła całe możliwe leczenie w Polsce, które daje tylko 30% szans na to, że choroba nie powróci. Jej nadzieją jest leczenie w klinice w Niemczech, które kosztuje 120 tys. euro. Pierwsza zaliczka musi być wpłacona już 27 grudnia. I nie ma co owijać w bawełnę, potrzebne są pieniądze, dużo pieniędzy, ale każda złotówka się liczy. Tutaj jest strona poświęcona Klaudii z dokładnym opisem przebiegu jej choroby.


Jestem boleśnie świadoma tego jak bardzo czeka się na cuda w takich przypadkach. Trzeba im dać szansę zadziałania. Dlatego przyłączam się do prośby rodziny o wszelką pomoc duchową i materialną. Tylko razem możemy zwyciężyć.

Podaję dane do konta, które utworzyła Fundacja Iskierka:
Fundacja „Iskierka” na rzecz dzieci z chorobą nowotworową
00-838 Warszawa, ul. Prosta 51
ING Bank Śląski nr konta :
30 1050 1588 1000 0023 0342 1412
Na hasło „KLAUDIA PAJĄK”


4 komentarze:

 1. Śliczna dziewczynka! Patrząc na cierpienie dzieci chyba każdemu przychodzi na myśl jedno pytanie - dlaczego? Nie mam niestety wielkich możliwości finansowych ale jak nie kupie sobie kosmetyku czy kolejnego ciuszka nic mi nie będzie. Trzymam kciuki żeby się udało!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadawałam sobie to pytanie tysiąc razy, ale nie ma na nie odpowiedzi. I dziękuję za każdy mały odzew, nawet za dobrą myśl. :)

   Usuń
 2. Dusiołku znam takie cudowne miejsce, gdzie cuda!!! się dzieją :)))))) chętnie pomogę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W naszych sercach cuda dzieją się codziennie. :) Za każdą najmniejszą pomoc dziękuję w imieniu Klaudii.

   Usuń

- See more at: http://blogujteraz.blogspot.com/2013/02/jak-wstawic-wysuwany-like-box.html#sthash.ZurATCOE.dpuf